ul. Kopernika 17

82-100 Nowy Dwór Gdański

Gościnnie w dawnej świątyni mennonickiej – obecnie kościół obrządku polsko – katolickiego

Z inicjatywy księdza Kazimierza Klabana zapraszamy 16 lutego o godz. 12.00 na spotkanie w kościele pw. Dobrego Pasterza w dawnym kościele mennonitów w Elblągu przy ul. Warszawskiej 9.

 

– Słowo wstępu i powitanie – ks. Kazimierz Klaban

– Historia i architektura kościoła  – dr Jerzy Domino

– Mennonici na Żuławach – dr Dariusz Piasek

 Ks. Kazimierz Klaban zaprasza również na mszę, która odbędzie się przed spotkaniem 16 lutego o godz. 11.00.