Wraz z nastaniem Nowego Roku składamy wszystkim Przyjaciołom i Partnerom serdeczne życzenia pomyślności w 2024 roku! Końcówka 2023 przyniosła nam niewielkie zmiany w składzie władz stowarzyszenia, które zostały wybrane przez członków Klubu Nowodworskiego w ostatnich dniach minionego roku.

W Zarządzie powitaliśmy nową koleżankę Martę Dorobek, która będzie pełnić funkcję Sekretarza – witamy na pokładzie i życzymy satysfakcji z działania! Pożegnaliśmy z Zarządu Artura Wasielewskiego, któremu dziękujemy za kilka lat wspólnej pracy i wciąż liczymy na aktywne członkostwo. Pozostały skład Zarządu pozostał bez zmian: Marek Opitz – prezes, Łukasz Kępski– wiceprezes, Mariola Mika – skarbnik oraz członek zarządu Marzena Bernacka-Basek. Komisja Rewizyjna również pozostała bez zmian. I tak: przewodniczącym komisji jest Kazimierz Głowacki, sekretarzem – Ewelina Kujawska - Sak, członkiem komisji jest Danuta Adamska.

Nowy Rok to nowe wyzwania! Na realizację czekają przedsięwzięcia coroczne i nowe pomysły (a tych jak zwykle nie brakuje). Zachęcamy do śledzenia i wspierania naszych działań!

Stowarzyszenie Miłośników Nowego Dworu Gdańskiego
Klub Nowodworski
ul. Kopernika 17
82-100 Nowy Dwór Gdański
tel. 55 247 57 33
fax 55 247 57 33
e-mail: biuro@klubnowodworski.pl

NIP: 578-11-21-846