Przed nami kolejne WOW! czyli Warsztaty Ozdób Wielkanocnych! Dołączcie do nas i ekipy z Żuławskiego Ośrodka Kultury 23 marca od godz. 11:00! Tego dnia, jak zawsze przed świętami Wielkanocnymi, w Żuławskim Parku Historycznym rozwiniecie swoją kreatywność, tworząc wyjątkowe ozdoby na świąteczny stół!

Termin jest idealny, ponieważ następnego dnia świętujemy Niedzielę Palmową, będziecie więc mogli poświęcić swoje dzieła! Na warsztatach wspólnie stworzymy palemki, kwiatki z krepiny, kolorowe pisanki, kurczaczki, zajączki, wycinanki... Jedyne ograniczenie to Wasza wyobraźnia! Klub Słonecznik-Cоняшник przygotuje warsztaty ozdabiania najważniejszego symbolu wielkanocnego - jajka. Ponadto upieczemy tradycyjne chlebki-babeczki.

Zapraszamy całe rodziny, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Nasze warsztaty umożliwią Wam kreatywne przygotowanie się do świąt Wielkiej Nocy i wykonanie dekoracji idealnych na wielkanocny koszyczek lub stół świąteczny. Do zobaczenia w Żuławskim Parku Historycznym (ul. Kopernika 17, Nowy Dwór Gdański)!

 

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Słonecznik-Cоняшник, który realizowany jest przez Klub Nowodworski przy wsparciu finansowym Funduszu Solidarności z Ukrainą Fundacja Batorego.

Stowarzyszenie Miłośników Nowego Dworu Gdańskiego
Klub Nowodworski
ul. Kopernika 17
82-100 Nowy Dwór Gdański
tel. 55 247 57 33
fax 55 247 57 33
e-mail: biuro@klubnowodworski.pl

NIP: 578-11-21-846