Spis treści

 

 

 

Praktyczny przewodnik po Żuławach Delty Wisły

Szanowni Państwo zapraszamy na Żuławy Delty Wisły prezentując aktualną informację o obiektach zabytkowych możliwych do zwiedzania, noclegach, sposobach poruszania się po regionie czy dobrej kuchni. Jest to pierwsza edycja wydana w 2015 r., przy jej tworzeniu bazowaliśmy na ogólnie dostępnych informacjach. Zachęcamy do współtworzenia z nami kolejnego przewodnika w 2016 roku. Swoje propozycje polecanych miejsc na Żuławach można zgłaszać poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

Pobierz Przewodnik po Szlaku Przyjaznych Zabytków 2015
przewodnik_strona_1
przewodnik_strona_2

 

Projekt powstania Szlaku Przyjaznych Zabytków wspiera Samorząd Województwa Pomorskiego, Gmina Nowy Dwór Gdański, Gmina Cedry Wielkie, Żuławska Lokalna Grupa Działania

Projekt wspólfinansoway ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego w ramach projektu Szlak przyjaznych zabytków - zbudowanie platformy stałej współpracy zainteresowanych ochroną dziedzictwa kulturowego Delty Wisły.


Dni Otwarte Żuławskich Zabytków

 

 

 

To coroczne święto zabytków i atrakcji Żuław, które odbywa się zawsze w trzeci weekend czerwca. W tych dniach zapraszamy Państwa do miejsc na co dzień niedostępnych dla mieszkańców i turystów. Dzięki uprzejmości prywatnych właścicieli, samorządów i stowarzyszeń można odwiedzić wyjątkowe miejsca i posłuchać ciekawych historii.

Zapraszamy właścicieli zabytków i atrakcji Żuław do udziału w Dniach Otwartych Żuławskich Zabytków. 
Szczegółowych informacji udziela: Marek Opitz, tel. +48 503005625, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plakat Dni Otwartych Żuławskich Zabytków 2015

Stowarzyszenie Miłośników Nowego Dworu Gdańskiego
Klub Nowodworski
ul. Kopernika 17
82-100 Nowy Dwór Gdański
tel. 55 247 57 33
fax 55 247 57 33
e-mail: biuro@klubnowodworski.pl

NIP: 578-11-21-846